Hakkımızda

Erikel & Partners Avukatlık Bürosu, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ndeki eğitimini, 1984- 1989 yılları arasında tamamlamış olan Avukat Yakup Erikel tarafından 1990 yılında Ankara'da kurulmuştur. Erikel & Partners Avukatlık Bürosu, bugün çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanları ve nitelikli kadrosu ile Türkiye'nin saygın ve önde gelen hukuk büroları arasındadır.

Erikel & Partners Avukatlık Bürosu olarak temel amacımız, üstlendiğimiz tüm konularda müvekkillerimize nitelikli avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmak ve sonuç odaklı çalışmalarımızla müvekkillerimizin başarılarına destek olmaktır.

Bu amaçla, müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun ve doğru çözümler üretmek bakımından, hukuki ve sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte, ulusal ve uluslararası ölçekte gerçekleştirilen çalışma ve faaliyetlere etkin olarak katılım göstermekteyiz. Bilgi, güven, pratiklik, etkinlik, verimlilik ve şeffaflık temel değerlerimizi teşkil etmektedir.

Erikel & Partner olarak Avukatlık mesleği bizim için çok önemlidir .

Bizim Erikel & Partners olarak avukatlık mesleği düşüncemizin temelini hukuk ve hukukçunun kıymeti, bilgi ve branşlaşma, birlikte iş yapma ve paylaşım oluşturmaktadır. Bu fikrin çok değerli olduğunun ve bizi tüm diğer avukatlık bürolarından farklı kıldığının bilincindeyiz .

Erikel & Partner olarak müvekkillerimize hizmet verirken bizimle partner olan meslektaşlarımızla birlikte iş yapma ve partner olmamız için mutlaka aynı çatı altında olmamız gerekmediğini de düşünüyoruz. Bu bakış açımıza yakın meslektaşılarımızla dünya üzerinde nerede olursa olsun partner olabilir ve her zaman birlikte iş yapabiliriz.